ComeDy CenTraL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ComeDy CenTraL

Yeni EğLenCe MerkeZimiZ...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Bazen Çekip Gitmektir

2 posters
YazarMesaj
BetuSh
Forum Admin
Forum Admin
BetuSh

Aşk Bazen Çekip Gitmektir Empty
MesajKonu: Aşk Bazen Çekip Gitmektir   Aşk Bazen Çekip Gitmektir Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 7:53 am

Acıda olsa geceyi örtün üzerime,uyumak istiyorum uzunca,uyanmamacasına.ruhum degirmen gibi ögütüyor tüm yaşananları..sessizliğe bürünen sol yanım nefes almakta zorlanıyor.arı kovanlara dönüşen cümlelerim yetmiyor artık benimdeki hayata…benzemek istemiyorum kimseye,zamanın agır duruşu yokluyor elimdeki acımasız ve biçaresiz kelimeleri….savuruyorum gecenin bağrına ustaca mısraları…bir yıl öncesi toprağa uzanmış her saniyesi hasret kokan aşkın meyvesi güneşi görmeden avuçlarımda yetim kaldı canım….
Ben senin için şiirleri kafiyelerden azat ettim ,zindana dönüşen bedenimin prangalarını ayaklarımdan söküp sana olan hasretimi yüreğimin baş ucuna misafir edip prangaladım.açılmasın yüreğim ölene dek….mim koydum adına, şımarık sevgili sahte bahara yakalandı leylayı taklit ederken…kavuşmak yoktur aşkın kaderinde,hasret besliyor ve erdemleştiriyor ölümsüz yüce sevgiyi…hasret acı çekmektir,yorulmadır,korunaksız kalmaktır.kırgın zamanlarda kuşatılmak ve boğuşmak ….unutulmuş adalarda gezen kalemim buğün kırıldı hiç haketmemişken…hasret kaldığım kadar sana hep yakınım bu hep böyle bilinsin…yoksa bedenim ruhuma mezar olur….
canım ben yorulmadım gece ile dertleşmekten ve uzunca ağlamalardan…senin için bildik şeyler yazmak yalnızlığını bana bırak…tüm sanatları sunsam senin yüce sevgine yine ben elif derim sen lam olunca LAM ELİF….hüsn-ü tahliller birikir avuçlarımda….
https://comedycentral.yetkin-forum.com
MrCnR
bişeyLer çabaLıyor
bişeyLer çabaLıyor
MrCnR

Aşk Bazen Çekip Gitmektir Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Bazen Çekip Gitmektir   Aşk Bazen Çekip Gitmektir Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 8:18 am

tşkler cok güzledi

Aşk Bazen Çekip Gitmektir
1 sayfadaki 1 sayfası